Hakkımızda

Yalıtım malzemeleri sektöründe 2011 yılında Kastamonu’da faaliyetine başlamıştır. 2015 yılında 5700 m2 açık, 1400 m2 kare kapalı alanlı fabrikasında faaliyetine devam etmektedir.

En yeni ve ileri üretim teknolojilerini kullanarak müşterilerinin istek ve arzularına cevap verebilecek modellere her gün bir yenisini daha ekleyerek, mantolamaya dair tüm ihtiyaçların bir yerden temin edilmesini sağlamaktadır.

Isı yalıtımında mükemmel sonuçlar sağlayan eps’ nin ve diğer tamamlayıcı unsurlarının, en iyisini ve en kalitelisini kullanmaktan taviz vermeyen firmamız, her zaman ürünlerinin arkasında sağlam bir şekilde durmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Ülkesindeki ısı tasarrufuna faydalı, dış cephe görüntüsünde hayallere hitap eden ürünlere olan talebi karşılamak olan firmamız, her geçen gün yeni ar-ge çalışmalarıyla sektörde sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Vizyonumuz

Türkiye’nin ısı yalıtım sektöründe adı geçen firmalardan biri olmak, bunun yanında komşu ülkelere guru la ‘Made in Turkey’ baskılı ürünleri ihraç eden firma haline gelmektir.